موسسه آموزش عالی آزاد  نیک اندیش کارآفرین در سال 1385 با اخذ مجوز از وزرات علوم،تحقیقات و فناوری فعالیت خود را با هدف توسعه ی دانش و ارتقا سطح مهارت های کاربردی در سطوح مختلف آغاز کرد. دوره جدید فعالیت این موسسه از ابتدای سال 1391 اغاز شده است.

این مؤسسه از جمله معدود مؤسسه هایی است که توانایی برگزاری دوره های فراگیر پیام نور و همچنین دوره های مقطع دار و تکدرس را دارد و کلیه فعالیت هایش زیر نظر دانشگاه جامع علمی- کاربردی است. موسسه آموزش عالی آزاد نیک اندیش با دارا بودن کادر علمی مجرب و  با امکاناتی از قبیل کلاس های مجهز به وسایل صوتی-تصویری، سایت کامپیوتر ، کتابخانه و غیره برگزار کننده کلاس های متعددی به صورت تک درس و تک پودمان و سمینارهای آموزشی و غیره است .

 

 

 

نیک اندیـش در سه حوزه مدیریت ، حسابداری و کامپیوتر  در حـال برگزاری دوره های مختلف می باشد. همچنین این موسسه  در پایان هر دوره با برگزاری آزمون حضوری مدرک مورد تأیید دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی  را به شرکت کنندگان در آزمون پایانی می دهد. این موسسه همچنین فعالیت های پژوهشی نیز در زمینه های مختلف با بهره گیری از کادر هیئت علمی مجرب انجام می دهد.

 

 

 

1.     مدیریت اجرایی (ویژه کارشناسان ارشد و مدیران میانی)

2.     مدیریت بیمارستانی (ویژه مدیران ارشد بیمارستانی و بخش مدیریت و درمان)

3.     مدیریت بیمه و ریسک (ویژه کارشناسان و مدیران بیمه و بازاریابی)

4.     مدیریت گمرک و ترخیص کالا (ویژه کارشناسان ارشد و مدیران میانی)

5.     مدیریت پرستاری

5.(این دوره علاوه بر برگزاری عمومی بطور اختصاصی برای بیمارستان لاله برگزار گردید)

6.     مدیریت سازمان با گرایش بیمه

همکاری در جهت برگزاری دوره DBA برای مدیران و کارشناسان

 

 

 

·         آموزش ضمن خدمت کارکنان بانک قرض الحسنه رسالت

·از انجا که آموزش ضمن خدمت با توجه به رویکرد تخصصی و مبانی نظری یکی از اهداف اصلی موسسات مرتبط با دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و ضرورت ایجاد موسساتی این نوع است از اینرو موسسه نیک اندیش به منظور تامین نیازهای آموزشی بانک قرض الحسنه رسالت که، بعنوان اولین بانک خصوصی قرض الحسنه در کشور متولی صنعت بانکداری نوین است، پرداخته است. بهره گیری از آموزش های کاربردی حضوری و برخط (on-line) از نیازهای ضروری این بانک در جهت ارتقای سطح علمی پرسنل است. بانک رسالت با عنایت به تازه تاسیس بودن و رویکرد فراگیر ساختن آموزش برای تمامی 2500 شعب در سطح کشور با بهره گیری از ظرفیت این موسسه در عرصه جدیدی از روش های کاهش هزینه و چابکی سازمانی وارد شده است. بانک در همین ارتباط به منظور ارتقا کیفی و کمی و بالا بردن رضایت مشتریان تلاش جدیدی را برای بهره گیری از ظرفیت های این موسسه در امر مشاوره در سطوح مدیریتی آغاز کرده است. موسسه نیک اندیش در حوزه های مختلف به شرح زیر  با این بانک در حال همکاری می باشد:

1.     برگزاری دوره های آموزشی بانک قرض الحسنه رسالت به میزان 400 ساعت

2.     مستند سازی دوره های آموزشی بانک قرض الحسنه رسالت

2.کلیه دورههای بصورت الکترونیکی و کاغذی همراه با تحلیل ومحتوا به منظور حفظ اسناد الکترونیکی صورت می گیرد.

3.     مشاور مدیریت بانک قرض الحسنه رسالت

3.موسسه بعنوان مشاوره مدیریت به عنوان ناظر پروژ ه های تحلیل مدیریتی با بانک همکاری میکند.

·         مشاوره آموزشی بیمه معلم

·موسسه نیک اندیش با عنایت به تجارب برنامه ریزی آموزشی وبرخورداری از کارشناسان خبره به منظور ارتقا سطح پرتفوی بیمه مهندسی به عنوان مشاور مادر این شرکت در این زمینه فعالیت های جدی را به انجام رسانده است.

بیمه معلم که به عنوان " شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری " در سال 1373 با مشارکت نظام بانکی و به منظور توســعه فعالیت های صادراتی و ارائه پوشش های بیمه های اعتباری در مقابل ریسک های موجود، تاسیس گردید. در تیر ماه سال 1386 پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و بر اساس تصمیم سهامداران جدید، نام شرکت به بیمه معلم تغییر یافت. این بیمه که هم اکنون در سطح کشور به صورت فراگیر دارای شعبات متعددی است، یکی از پرنفوذترین بیمه ها است.

موسسه نیک اندیش با تاکید بر نگرش اصلاح ساختار مدیریت آموزشی بعنوان مشاور با رویکرد نوین آموزشی بر اساس استاندارد ISO10015 با این بیمه همکاری  می کند.

·         بر گزاری کارگاه های تخصصی فنون مذاکره و کارآفرینی

  

 

 

1.     اخذ مجوز جهت اجرای دوره های فوق دیپلم غیر حضوری مدیریت بانکداری

2.     اخذ مجوز جهت اجرای دوره های فوق دیپلم غیر حضوری مدیریت بیمه

3.     اخذ مجوز جهت اجرای دوره مدیریت ساخت و پروژه جهت پیمانکاران

4.     اجرای دوره های اختصاصی شرکت تجهیز دارو زنوزی

5.     اجرای دوره های اختصاصی شهرداری تهران

موسسه با برگزاری کارگاه های تخصصی مرتبط توانسته است با رویکرد تعاملی و عملیاتی مباحثی چون فنون مذاکره، تجارت الکترونیک، کسب و کار موفق، تبلیغات و اطلاع رسانی و راه های تامین منابع مالی را ارائه کند.

 

 


ورود اعضا


 
 

جستجو در سايت

کلمه کلیدی
در

آخرين اخبار
دوره هاگالری تصاوير